Serwis i Montaż Kamer Monitoringu

 

Ochrona swojego mienia, to dzisiaj niestety konieczność, aby uchronić się przed kradzieżami lub dewastacją. Skutecznym do tego narzędziem jest monitoring, który pozwali na bieżąco kontrolować stan własności. Dlatego też warto zainwestować w dobre rozwiązania, które pomożemy Państwu wybrać.

 

Naszym zadaniem jest nie tylko dokonanie instalacji, ale przede wszystkim dobór odpowiedniego sprzętu do Państwa potrzeb. Dlatego też zawsze przed rozpoczęciem prac nasi technicy spotkają się z Państwem w celu zaproponowania najlepszych i najskuteczniejszych rozwiązań. Nasi Klienci mogą liczyć także na wykonanie specjalnych prezentacji przez naszych doradców technicznych ds. CCTV, których przedmiotem będą możliwości, jakie daje cyfrowa telewizja przemysłowa. Oprócz tego zaprezentujemy jak działają różne typy kamer i jakie są ich możliwości. Podczas takiego spotkania nasi wykwalifikowani technicy przeprowadzą także badanie, jaki system najlepiej sprawdzi się w Państwa firmie, a także wykonają symulację kosztów montażu instalacji. Jeśli nasze rozwiązania będą dla Państwa odpowiednie, wtedy profesjonalnie, szybko i z najwyższą starannością wykonamy instalację, uruchomimy system i gruntownie przeszkolimy obsługę.

 

W zakres usługi instalacji monitoringu wchodzi:

  • montaż kamer zewnętrznych i wewnętrznych
  • instalacja kabli i korytek
  • monitory kontrolne
  • rejestratory
  • materiały montażowe.

firma: Montazanten Dariusz Kurowski. tel. 22 400 30 30, Dojazd do klienta w Warszawie i okolicach -  zasięg

 

Zapraszamy Państwa do zadawania pytań oraz do kontaktu z naszą firmą. Z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania oraz umówimy się na spotkanie z Państwem w celu zaprezentowania naszych rozwiązań w zakresie monitoringu i nie tylko.